Tüm Haberler
Anasayfa
Aralık 08, 2019
HAFTA SONU 2 GÜN BOYUNCA EĞİTİM SEMİNERİNDEYDİKKöpek Irklar Ve Kinoloji Federasyonunca Organize Edilen, Maria Bruska semineri Cumartesi ve Pazar günleri, tam gün boyunca devam etti. Katılımcılar.....
 

       MARİA BRUSKA SEMİNERİ

Yoğun gündemli seminerde, var olan bilgilerini pekiştirirken; bir çok konuda da yepyeni bilgiler edindi.   1975 Yılında Kinolojik Çalışmalara başlayan Maria Bruska, 1983 yılında Hakem olmuş; 1993 yılından bu yana FCİ uluslar arası hakemi ve Köpek Üreticisidir. Bruska 35 Senelik bilgi ve tecrübelerini, Seminerde, katılımcılarla paylaştı.

  Başta; Genetik, Anatomi, Köpek üretimi, Hakem değerlendirmeleri, Yarışmalara hazırlık konuları olmak üzere bir çok konuda muhteşem sunumu ile tüm seminer katılımcılarını aydınlattı. 

  Yoğun ve yorucu geçen seminerin ardından katılımcılara 'Katılım Sertifikaları' verildi.

  Derneğimiz Y.Kurulu ve üyeleri ile birlikte Etkinliklere katılımlarını sürdürecektir.

Sayın Maria Bruska Hanımefendiye ve iki gün boyunca, bıkıp usanmadan, tercümeleri ile bizimle olan, Federasyonumuz As Başkanı ve FCİ Hakemi, Sayın Agnieszka Onuk Hanımefendiye, ayrıca; bizi, bu seminerde, bir araya getiren, Köpek Irkları Ve Kinoloji Federasyonuna Teşekkürlerimizi sunarız.

  Önümüzdeki Etkinliklerde birlikte olmak dileğiyle..

Haberin Görselleri